3d video mapping

polega na odpowiednim wykorzystaniu naturalnej architektury i wypukłości brył w celu stworzenia nowego punktu odniesienia. Na strukturze wyświetlane są specjalne animacje, które mogą tworzyć całą opowieść i być zbiorem efektownych sztuczek wizualnych.

3D Video mapping architektury:

 • 3D Mapping budynków i architektury:

  3D video mapping architektury

  Ożywianie budynków, architektury i innych form to nowoczesna forma przekazu audiowizualnego, która jest ultra-nowoczesnym i emocjonującym widowiskiem. Skierowana jest głównie do instytucji publicznych oraz wymagających firm, które miały już do czynienia ze standardowymi pokazami laserowo-oświetleniowymi i szukają czegoś nowego, oryginalnego, na najwyższym poziomie.

  Videomapping polega na odpowiednim wykorzystaniu naturalnej architektury i wypukłości brył w celu stworzenia nowego punktu odniesienia. Na strukturze wyświetlane są specjalne animacje, które mogą tworzyć całą opowieść i być zbiorem efektownych sztuczek wizualnych. Animacje są stworzone w taki sposób, aby mapowany przedmiot pokazać z innej strony.

  W proponowanym przez nas show, nie jest to już zwykła bryła, obok której codziennie przechodzą setki tysięcy osób, ale pole bardzo ciekawego widowiska multimedialnego. Całość okraszona jest multum efektów, podczas których np budynek się zapada, ściany płoną, okna zostają wybite… itp. Oglądany spektakl na długo zapadnie w pamięci każdego widza, a poprzez pokazanie najważniejszych słów kluczowych niemalże w realnym kształcie, każdy dostrzeże niewątpliwy walor edukacyjny lub reklamowy całego pokazu.

  Podczas pokazu łączymy przyjemne z pożytecznym – jest to wspaniałe widowisko miłe dla oka, które jednocześnie przedstawia mapowany przedmiot lub obiekt.

  Jest to także niesamowita forma reklamy oraz prezentacji budynku!

  Nowy Sącz - video mapping sylwestrowy from 3DvideoMapping Vimeo.

  3D video mapping - Instytut Kultury Miejskiej - weekend rozmaitości from 3DvideoMapping Vimeo.

  video mapping w Białymstoku - Dni miasta from 3DvideoMapping on Vimeo.

  3D video mapping w Kwidzyniu - 2010 from 3DvideoMapping on Vimeo.